Studiranje i nastava
Nastava
Oglasne ploče


Ispitni rok 7.7.20.- obavijest o ispitu pred povjerenstvom
 Obavijesti
Vlasta Klaić
10. srpnja 2020.
EKII, IIA, IIB i IIC-rezultati 2. kolokvija održanog 7.7.20 i prijedlog konačnih ocjena
 Rezultati ispita
Vlasta Klaić
10. srpnja 2020.
Usmeni ispit iz „Mikrprocesorskog upravljanja“ (rok 13.07.2020.) će se održati u ponedjeljak 13.07. u 9:00 sati u sobi A-308 (FSB-sjever, 1. kat) za studente koji su do petka 10.07. u 12:00 sati predali seminarski rad jednom od nadležnih nastavnika (M. Crneković, D. Pavković ili M. Krznar).
 Ispitni rokovi
Danijel Pavković
10. srpnja 2020.
Usmeni ispit iz „Senzora“ za studente koji su se prijavili na rok 13. 07. 2020. održati će se u ponedjeljak 13. 07. 2020. u dvorani A-308 (FSB-sjever, 1. kat) od 10:30 na dalje.
 Ispitni rokovi
Danijel Pavković
10. srpnja 2020.
Usmeni ispit iz „Mjernih uređaja i senzora“ za studente koji su se prijavili na rok 13. 07. 2020. održati će se u ponedjeljak 13. 07. 2020. u dvorani A-308 (FSB-sjever, 1. kat) u 10:00.
 Ispitni rokovi
Danijel Pavković
10. srpnja 2020.
Usmeni ispit iz „Mikrokontrolera u proizvodnji“ za studente koji su se prijavili na rok 13. 07. 2020. održati će se u ponedjeljak 13. 07. 2020. u dvorani A-308 (FSB-sjever, 1. kat) u 8:30.
 Ispitni rokovi
Danijel Pavković
10. srpnja 2020.
Usmeni ispit iz „Sustava energetske elektronike“ za studente koji su se prijavili na rok 13. 07. 2020. održati će se u ponedjeljak 13. 07. 2020. u dvorani A-308 (FSB-sjever, 1. kat) u 8:15.
 Ispitni rokovi
Danijel Pavković
10. srpnja 2020.
Ispitni rok 7.7.20. rezultati numeričkog dijela ispita iz EKI, IA i IB i raspored sjedenja na teorijskom dijelu ispita za sve kolegije
 Rezultati ispita
Vlasta Klaić
10. srpnja 2020.
Ispitni rok 7.7.20. rezultati ispita iz PSK
 Rezultati ispita
Vlasta Klaić
10. srpnja 2020.
Rezultati su u privitku
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2020.
Tablica se nalazi u privitku.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2020.
Tablica se nalazi u privitku.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2020.
Položili su: Ivan Mitrović 3, Luka  Svirčević 3, ostali kandidati nisu zadovoljili
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2020.
Tablica je u privitku
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2020.
Nikola Kukec vrlo dobar (4), Ivan Poljak vrlo dobar (4), ostali kandidati nisu  zadovoljili
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2020.
Ocjene su  upisane u studomat, a  u privitku se nalaze ocjene po područjima.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2020.
Položili su: Maroje Perović dobar (3), Antonio Uremović vrlo dobar (4)
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2020.
Položio je Robert Brkić vrlo dobar (4)
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2020.
Položio je Abdelhadi Abdalla dovoljan (2)
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2020.
Položio je Maroje Perović dobar (3)
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2020.
Rezultati se nalaze u privitku
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2020.
Klasiček Ana dobar (3), Poljak Ivan dovoljan (2)
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2020.
Rezultati su u privitku.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
9. srpnja 2020.
Ispitni rok 7.7.20. rezultati numeričkog dijala ispita iz EKII, IIA, IIB i IIC
 Rezultati ispita
Vlasta Klaić
9. srpnja 2020.
Raspored ponovljenog usmenog iz "ELEKTRONIKE" - 08.07.20.
 Rezultati ispita
Željka Kelečić
9. srpnja 2020.
Ispitni rok 7.7.20. rezultati numeričkog dijala ispita iz EKIII
 Rezultati ispita
Vlasta Klaić
9. srpnja 2020.
U prilogu je obavijest o postignutim rezultatima na ispitnom roku 3. 7. 2020. i poziv na usmeni ispit.
 Rezultati ispita
Davor Ljubas
8. srpnja 2020.
Zavod za tehničku mehaniku: Održavanje usmenog dijela ispita za ispitni rok 09.07.20
 Obavijesti
Begzada Pinjić
8. srpnja 2020.
Ispitni rok 7.7.20. rezultati numeričkog dijala ispita iz EK, ES-B i ES-Z
 Rezultati ispita
Vlasta Klaić
8. srpnja 2020.
Raspored ponovljenih usmenih i kolokvija iz "Elektrotehnike i el. strojeva" i EMSP -08.07.20
 Rezultati ispita
Željka Kelečić
7. srpnja 2020.
Raspored usmenih iz "Elektronike" za studente koji su položili putem kolokvija -08.07.20
 Rezultati ispita
Željka Kelečić
7. srpnja 2020.
Raspored pismenog ispita iz "Elektrotehnike i el. strojeva", "Elektronike", "Elektrotehnike i elektronike Z" i EMSP - 08.07.20.
 Obavijesti
Željka Kelečić
7. srpnja 2020.
2. kolokvij iz EKII, IIA, IIB i IIC-7.7.20.- popis pristupnika i raspored sjedenja
 Obavijesti
Vlasta Klaić
6. srpnja 2020.
Ispitni rok 7.7.20.- raspored sjedenja pristupnika
 Obavijesti
Vlasta Klaić
6. srpnja 2020.
Rok će biti zaključan 07.07.2020.
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
6. srpnja 2020.
Rok će biti zaključan 07.07.2020. 
 Rezultati ispita
Vesna Đidara
6. srpnja 2020.


Arhiva
 
MB 3276546
OIB 22910368449
PIC 996827485
IBAN HR4723600001101346933

tel: +385 1 6168 222
fax: +385 1 6156 940
Sveučilište u Zagrebu
Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Alumni AMAC
Mapa stranica
  
Fakultet strojarstva i brodogradnje
Ivana Lučića 5
10002 Zagreb, p.p. 102